O NÁS

Vítejte na stránkách Sokola Pražského!

Pokud váháte, zda skoncovat s lenivým, či osamělým životem Vaším, nebo Vašeho dítěte, přijďte se k nám podívat. U nás procvičíte, nebo posílíte nejen tělo, ale díky přátelské atmosféře i svojí duši.

Pokud chcete, aby Vaše dítě tančilo, nabízíme Vám oddíl rokenrolu. Jestli Váš syn, nebo vnuk má ze všeho nejraději míč, nabízíme pro něj oddíl basketbalu. Máte rádi vodu? Pro mladé závodníky máme oddíl rychlostní kanoistiky, zatímco pro dospělé, kteří jsou již tzv. vysoutěžení, můžeme nabídnout rekreační oddíl turistické kanoistiky. Dívkám a slečnám, kterým se líbí umělecká gymnastika, nebo muzikály, můžeme nabídnout oddíl moderní gymnastiky. Pro širokou věkovou kategorii od 2 do 100 let tu jsou oddíly všestrannosti, kde si vybere každý, podle svých možností. Pro ženy máme navíc různé formy aerobního cvičení, které najdete pod oddílem aerobiku. Kdo upřednostňuje spíše zdravé procvičení svých tělesných partií, nechť navštíví některé z lekcí, které nabízí náš oddíl jógy. Pro naše nejmenší chystáme několikrát do roka loutkové divadlo, které si díky naší přenosné scéně můžete objednat do mateřské školky, nebo na dětskou párty.

Ač nejstarší sokolská budova, postavená podle návrhu architekta Ignáce Ullmanna za méně, než půl roku, nabízí více, než si umíte představit.

Věřím, že Vás naše pestrá nabídka zaujala a že si z ní vyberete.

Martina Schořová, starostka T. J. Sokol Pražský

O sokolech více zde: O sokolech