MODERNÍ GYMNASTIKA

Oddíl moderní gymnastiky vhodný pro dívky od pěti let, které se rády předvádějí na hudbu a baví je cvičit jak samostatně tak ve skupinách. Začínají se švihadlem a obručí, postupně se přidá míč, kužele a stuha. Podle svých schopností pak trénují sestavy povinného i volného programu. Sestava trvá vždy minutu a půl. Některé dívky také nacvičují sestavy ve dvojici nebo ve trojici. Povinné sestavy cvičí na danou hudbu, ale na volné sestavy si dívky hudbu vybírají samy nebo ve spolupráci s trenérkou. Závodní činnost se soustřeďuje hlavně na jarní sezónu, od března do června. Děvčata také vystupují na různých akcích (např. plesy). V srpnu pořádáme příměstský tábor – tréninky.

Oddíl cvičí dvakrát týdně 60 minut. Starší dívky a závodnice trénují dva až čtyřikrát týdně hodinu a půl.

Rozvrh:

Pondělí 16:00 – 18:30

Středa 15:00 – 18:30

Čtvrtek 16:30 – 18:30

Pátek 14:00 – 16:00

Spolkové příspěvky ČOS

děti do 18 let 300 Kč / rok

Oddílové příspěvky

200 Kč / měsíc

Příspěvky se hradí na období září – prosinec a leden – červen.

Vedoucí oddílu a rozhodčí

Renata Nechanická