AKROBATICKÝ
   ROCK ´N´ ROLL 

Rokenrol je jedinečný mix nápaditého tance s akrobacií. Chlapci tancují v páru s partnerkou, ale dívky mohou tancovat i ve skupině až 16 dívek. S rokenrolem se může začít v jakémkoliv věku!

Dětem dá rokenrol nové kamarády, spousty zážitků, zdravou fyzickou kondici a sebevědomí. Naučí se samostatnosti a smyslu pro odpovědnost. Rodičům pomůže vést své děti za úspěchy i mimo sport.

Teenageři si v páru pilují i akrobacii a samostatné dívky se zapojí do dívčích formací. Užijí si mnoho celorepublikových soutěží. Ti nejhouževnatější nás budou reprezentovat na Mistrovství světa a Evropy.

Dospěláci předvádějí dechberoucí akrobacie, které vždy posadí diváky do sedadel. Trenéři v ČR patří k nejužší světové špičce. Samotná děvčata mohou navázat na mezinárodní úspěchy českých dívčích formací i v dospělosti.

Začni klidně hned! Stačí si vzít libovolnou sálovou obuv a přijít se za námi podívat na trénink, první hodinu máš samozřejmě zdarma.

Sportovní činnost mládeže je realizována za finanční podpory hlavního města Prahy. 

Poskytovatel dotace: hlavní město Praha ve spolupráci s ČSAR.

Naše úspěchy, buď jako Víťa se Sandrou!

Začni třeba zítra s akrobatickým rokenrolem a za pár let můžeš být jako Víťa se Sandrou. Nevíš, kdo to je? Dovol, abychom Ti je představili. Víťa Horák se Sandrou Chudomskou prošli naším oddílem od dětského věku až do nejvyšší seniorské kategorie A, kde získali několik titulů mistrů ČR a v roce 2012 to dotáhli až na mistry Evropy.

KDY SE CVIČÍ

Školička rokenrolu v Sokole Pražském

Každé úterý a čtvrtek od 16:00 do 18:00

Trénink probíhá v Historickém sále Sokola Pražského, kam jsme nově pořídili speciální gymnastický air track, díky kterému si krom rokenrolu můžeš zacvičit i gymnastiku a projít základní akrobatické průpravy. Nemusíš se ničeho bát, u každého cvičení ti pomůžou naši kvalifikovaní trenéři.

Přípravka při ZŠ Štěpánská

Každé úterý a čtvrtek od 16:00 do 18:00

Kroužek pro žáky ZŠ Štěpánská se koná v prostorách Sokola Pražského pod vedením našich zkušených trenérů.

Vyzvedáváme děti přímo v družině ZŠ Štěpánská. Rodiče si je pak mohou vyzvednout až v 18:00 ve vestibulu Sokola Pražského v Žitné ulici.

Závodní oddíl

Je určen pro tanečníky, kteří se již chtějí zapojit do závodní činnosti. Tyto závodníky trénujeme individuálně s ohledem na jejich časové možnosti. Ideálně 3x až 4x týdně. Vždy od 16:00 do 18:00.

PŘÍSPĚVKY

Členský spolkový příspěvek ČOS:

děti do 18 let     300 Kč / rok

dospělí     600 Kč / rok

Oddílové příspěvky:

1x týdně     400 Kč / měsíc

2x týdně     650 Kč / měsíc

3x a více týdně     900 Kč / měsíc

KONTAKT

Vedoucí oddílu Štěpánka Slámová

tel.: 734 381 258

e-mail: stepanka.slamova@rnrsokolprazsky.cz

Aktuální dění ohledně našeho oddílu můžete sledovat zde.

FOTOGALERIE