MLADŠÍ ŽÁCI

Cvičení pro děti ve věku od 7 do 14 let.

Nechcete se nikde trápit usilovnými tréninky?
Chcete být lepší v běžných školních hodinách tělesné výchovy než vaši spolužáci? Pak je tento oddíl správná volba. Náplní hodin jsou kolektivní hry (florbal, vybíjená, basketbal a další klasické i netradiční hry). Získáte základy atletiky: skok daleký, skok vysoký, hod míčkem.
Každoročně pořádáme několik svých závodů v rámci jednoty: Sokolská laťka, Sokolský žabák, apod. Dále se zde naučíte základům gymnastiky, tj. cvičení na nářadí (např. prostná, bradla, trampolína, hrazda, přeskok, kruhy,..).
Ke cvičení využíváme plno náčiní jako jsou např. plné míče, švihadla, gymbally, apod.  Pokud jste soutěživí a chcete si poměřit síly i s jinými cvičenci než ze Sokola Pražského, můžete tak učinit na závodu všestrannosti, který se koná každoročně na jaře. Jedná se o závod v plavání, sportovní gymnastice, šplhu a atletice. Utkáte se zde se soupeři v župním závodě (tj. „v prvním“ kole se závodníky z přibližně z 1/3 Prahy) a pokud budete úspěšní můžete postoupit do pražského kola a v případě, že i tam uspějete, bude vás čekat celorepublikový závod!
Tím, že se k nám přidáte, získáte nejen lepší fyzickou kondici, avšak i nové kamarády.
V Sokole si všichni tykáme.
Není čeho se bát, těšíme se na Vás!

Úterý 18:00 – 19:00

Čtvrtek 18:00 – 19:00

Členské spolkové příspěvky ČOS:

dítě do 18 let 300 Kč / rok

Členské oddílové příspěvky: